Kapsułki Visaxinum – skuteczny sposób na trądzik?

Visaxinum to tabletki przeciwtrądzikowe dostępne bez recepty, skierowane do osób mających kłopoty z niedoskonałościami skóry i jej nadmiernym przetłuszczaniem. Nie są lekiem, ale suplementem diety. Ich działanie opiera się na wyciągach z fiołka trójbarwnego, zielonej herbaty oraz mniszka lekarskiego. W składzie Visaxinum znajdziemy także cynk i witaminę PP oraz laktoferynę.

Visaxinum D można kupić w dość przystępnej cenie – za opakowanie zawierające 60 kapsułek zapłacisz około 30 złotych. Wystarczy ono na dwa miesiące kuracji, bowiem podczas jej trwania należy przyjmować jedną tabletkę dziennie. Można też kupić mniejsze opakowanie suplementu, w którym znajduje się 30 tabletek, a które wystarczy na miesiąc leczenia. Kupisz je za około 17 złotych.

Visaxinum opinie

Na opakowaniu Visaxinum możemy znaleźć informację, że producent kieruje preparat przede wszystkim do:

  • młodych ludzi w okresie dorastania,
  • osób z tłustą cerą i trądzikiem pospolitym,
  • osób mających kłopoty z niedoborami witaminy PP, B6 i cynku.visaxinum opinie

 

Jeśli chodzi o Preparat Visaxinum D opinie na jego temat są rózne –  wykazuje przede wszystkim działanie oczyszczające, ochronne oraz antyoksydacyjne. Jest to więc produkt, który nie sprawdzi się w przypadku ciężkich odmian trądziku, może za to być stosowany profilaktycznie. Z Visaxinum powinny być zadowolone osoby, które nie mają dużych problemów skórnych. Preparat może cię zadowolić, jeśli walczysz głównie z zaskórnikami, wągrami czy też nadmierną produkcją łoju i błyszczeniem skóry. Nie zadziała, jeśli na twojej skórze gości wiele ropnych pryszczy i stanów zapalnych. Powinien przypaść ci do gustu, jeśli cierpisz na trądzik spowodowany niedoborami cynku, witaminy PP czy B6, gdyż Visaxinum zawiera w swoim składzie całkiem przyzwoite ilości tych składników.

Tabletki te polecane są również jako preparat, którego zadaniem jest wspieranie leczenia dermatologicznego silniejszymi preparatami. Ochronne i antyoksydacyjne właściwości Visaxinum mogą okazać się nieoceniona na przykład podczas antybiotykoterapii, choć w takiej sytuacji nie powinieneś oczywiście sam decydować o ich zażywaniu, bez konsultacji ze swoim lekarzem dermatolologiem.

Ciekawostką może być fakt, że Visaxinum pozytwynie wpływa także na funkcjonowanie układu odpornościowego, nerwowego oraz krwiotwórczego.

Visaxinum – cena preparatu

Kapsułki Visaxinum należy przyjmować raz dziennie o dowolnej porze. Dla jednego opakowania Vizaxinum cena wynosi około 30 złotych. Kuracja powinna trwać około 3 miesięce. Po tym czasie należy zrobić przerwę na jakieś 3 tygodnie i można kontynuować przyjmowanie Visaxinum, jeśli jest taka potrzeba. Pamiętaj, że preparatu, podobnie jak innych suplementów diety, nie może przyjmować  w większych ilościach, niż jest to zalecane. Może wiązać się to z niekorzystnymi skutkami ubocznymi, których z pewnością wolałbyś uniknąć. Nie przekraczaj więc określonej przez producenta dziennej dawki, bo nie sprawi to, że twój trądzik szybciej zniknie, a może tylko zaszkodzić.

visaxinum cena

Pierwsze efekty przyjmowania Visaxinum będziesz mógł zaobserwować po około 3 tygodniach trwania kuracji. Musisz też liczyć się z tym, ze u niektórych osób w początkowym okresie suplementacji preparatem następuje lekkie pogorszenie stanu cery, co jej objawem oczyszczania skóry. Nie powinno to być powodem do niepokoju, o ile nie trwa zbyt długo. Nie warto więc pochopnie odstawiać Visaxinum, nawet jeśli początkowo możesz być niezadowolony.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *